Verimsiz toprak nasıl verimli duruma gelir

Verimsiz topraklağın tekrardan verimli duruma gelmesini sağlayan mucize buluş
olarak tanımlanan 100 de 100 Gübre Organik mineral toprak düzenleyici Sert,Sıkı,Toprak yapısı bozuk,
Mineral değerleri düşük,Tuzluluğu fazla olan topraklar,pH değeri dengesiz olan topraklar,Su göllenmeleri olan araziler,Dranaj sorunu olan araziler,Kireçli topraklar,Hastalıklı ve tarıma elverişsiz olan topraklarda kullanılarak tekrardan
verimli bir araziye sahip olmanızı sağlamaktadır.
100 de 100 gübre Organik mineral toprak düzenleyici nasıl insan sağlığında Kalsiyum önem taşıyorsa bitkilerinde ihtiyaçı vardır.
Bitki kalsiyumu seviyor ve toprak altına atılan kalsiyum içerikli mineraller sayesinde ekilen mahsülde artış sağlatmaktadır.
Kireçli toprak yapısını parçalayarak içeriğinde bulunan kalsiyum elementini bitkinin alabileceği doğal formatına getirmektedir,Artı olarak Fosfor vede potasiyum bitkinin kök yapısına temas edeceği bir forma dönüştürmektedir.
Bu uygula sayesinde verimsiz topraklar daha verimli bir duruma gelir ve bir sonraki yıl hasat zamanında daha kaliteli mahsül alımı sağlamaktadır.
Özel ve Doğal karışım olan 100 de 100 gübre Organik Mineral Doğal Karışım Toprak Düzenleyici Ağaç kuruması ve Ağaçlarda görünen hastalıkları tedavi etme amaçlı
tüm ülke genelinde yapılan ARGE çalışmaları sonucunda kuruyan ağaçları ve verimsiz yeşermeyen mahsul alınmayan ağaçlarda kullanılmaktadır.
Bu uygula sayesinde Ağaçlar tekrardan eski sağlıklı günlerine tekrardan gelerek raf ömrü uzun ve kaliteli mahsul almanızı sağlayacaktır.

 

yüz de yüz gübre