Toprak düzenleyici

Toprak düzenleyici tüm bitkilerde uygulanmaktadır.
Toprak düzenleyici kullanılan tüm ağaç ve bitkiler uygulama sonrasında %25 oranında bir fark yaratmaktadır.
Bitkinizin kök yapısında başlı başına bir değişim ve alınacak alan mahsulde büyük ölçüde gözle görülür bir artış sağlar.
Her bitkide kullanım oranları farklı farklı olduğundan 100 de 100 gübre web sayfamızdan toprak düzenleyici kullanımını göre bilir uygulamasına baka bilirsiniz.
Hasta ağaçlarınız için Toprak düzenleyici tam bir hayat verici olarak adlandıra biliriz.
Ağacın hasta kök yapısını tamamen yok ederek 1 sonraki hasat zamanında alınacak verim ve mahsul farkını gözle görebilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana toprak yapısının bozuk olduğunun farkında olmayan bir çok çiftçi toprak düzenleyici kullanarak toprağının hem verimini artırmış hemde mahsullerinin %20 ile %30 oranında fazla ürün aldığını görmüşlerdir.
Toprak düzenleyici tamamen doğal olması her kesimden kullanıcının bu ürünün rahatlıkla kullanılıp uzun yıllar toprağında sorun olmamasını sağlamaktadır.
Toprağın su kaybını ortadan kaldırması ise çiftçinin örnek verilecek olursa 3 sulama yapacağı yerde 2 sulama yapması yeterli olacaktır.
Toprak düzenleyici kullanılan Tarla,Bağ ve bahçeler bir sonraki yıl nadasa bırakma gibi sorununda ortadan kalkmasını sağlamaktadır.Normal şartlarda çiftçi mahsulü kaldırdıktan sonra Toprağını nadasa bırakırdı.
Bunun faydası ise daha verimli mahsul elde edilmesi için toprak dinlendirilir hava alması sağlanır.
100 de 100 gübre organik mineral toprak düzenleyici kullanarak nadasa bırakmak tarih oldu.
Nedenini ise 100 de 100 gübre sayesinde toprak pH değerleri dengelenir.
Ser olan toprak yumuşak ve tavlı bir duruma gelir.
Kimyasal gübreler çözülür ve toprağa nüfus eder.
Toprağın eksik olan minerallerini toprağa verir.
Bu sayede toprağınızı nadasa bırakmadan zaman kaybetmeden ekin ekebilir ve tarlanızdan daha verimli ve daha çok mahsul alırsınız.

100 de 100 Gübre Organik Mineral Toprak Düzenleyicinin hangi alanlarda fayda sağladığını kısaca sıralayacak olursak.

Toprak daha verimli olur,mahsul daha kaliteli olur,Bir önceki yıldan daha fazla ürün alınmasını sağlar en az % 20 daha fazla,Hasta ve verimsiz ağaçlarınızın daha verimli bir duruma gelmesi,Toprak sıkılığını ortadan kaldırması,pH değerlerinin dengelenmesini sağlaması,Çoraklaşmayı önlemesi,Tuzluluğu sıfırlaması,Soğuk kış
şartlarında bitkiyi sıcak tutması,Su tutma özelliğinin olması,Kaymaklaşmayı önlemesi,Ağaçlarda dal kuruması,Kök boğazı çürümesi,Mantarlaşma,Leke oluşumunu dur durması,yaprak sararmalarını bitirmesi ve Su göllenmelerine çare olmasıyla her türlü bitkinizde rahatlıkla kullana bileceğiniz sınıfının en ekonomik ve
en kaliteli ürünü olup her daim Arazilerinizin,Tarlanızın,Bağınızın,Ağaçlarınızın,Seraların,Çim alanlarının,Fidanlarınızın ve daha bir çok bitkisel alanda faydalı bir üründür.

 

Toprak düzenleyici

Toprak düzenleyici kullanım alanları ve faydaları nelerdir.

yüz de yüz gübre